Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy usługi assistance w Łowiczu. Mamy podpisaną umowę o współpracy z wszystkimi ubezpieczycielami, którzy działają na naszym rynku. Teren naszego działania to Łowicz. Sprawdź, czy obsługujemy assistance twojego ubezpieczyciela, gdy konieczna jest pomoc drogowa. Holowanie auto lawetą kierowane jest do wszystkich mieszkańców Łowicza.

Nasze  doświadczenie wypracowaliśmy  w ciągu wielu lat naszej działalności. Dzięki temu obsługujemy wszystkich naszych klientów z należytą starannością. Gdy awaria jest nieskomplikowana do usunięcia, z pewnością zostanie naprawiona od ręki.  Gdy natomiast jest znacznie bardziej złożona i trudniejsza do wykrycia i naprawy, rozsądniejszym rozwiązaniem jest wizyta w jednym z zaufanych serwisów mechanicznych.

W ramach assistance mechanik może usunąć usterkę w twoim aucie. Dzięki długoletniej działalności na rynku firma nawiązała kontakt z wykwalifikowanymi zakładami mechanicznymi.  Gdy będziesz tego potrzebował, będziemy w stanie wskazać zakład, gdzie wszelkie takie problemy zostaną rozwiązane. Gdy będziesz sobie tego życzył, odholujemy twój pojazd. Wystarczy, iż skażesz nam miejsce docelowe.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy w Łowiczu
I OKOLICACH